Chrześcijaństwo od podszewki

Mężczyzna, który jest mnichem modli się.

Chrześcijaństwo jest jedną z najważniejszych religii świata, ale jeśli chodzi o liczbę jego wyznawców, to zdecydowanie przewyższa wszelkie inne systemy wiary współcześnie dostępne. Powód? Jest to najstarsza religia, która bezustannie się rozwija i systematycznie powiększa ilość wiernych na całym globie. Co jest podstawą w chrześcijaństwie? Zobacz to w dalszych fragmentach.
Chrześcijaństwo zostało założone przez Boga Ojca, który występuje w postaci serwis laptopów gdynia Trójcy Świętej, czyli poza Bogiem Ojcem, równie istotna jest osoba Jezusa Chrystusa oraz Ducha Świętego, który wedle Biblii namaścił Jezusa i wraz z nim czynił dobro przez ponad trzydzieści lat ziemskiego życia Syna Bożego. Pomagał ludzkości, sprawiał wraz z Jezusem wszystkie jego cuda oraz ich uzdrawiał. Z kolei sam Syn Boży był przez Boga Ojca mianowany na sędziego miłosierdzia. To on zbawił ludzkość pokolenia temu.

W chrześcijaństwie bardzo istotne miejsce zajmują także postaci wszystkich świętych oraz prorocy, do których zalicza się między innymi Abrahama.
Zgodnie z kartami Biblii, Jezus Chrystus został narodzony w Betlejem, na skutek dziewiczego poczęcia w łonie Matki Boskiej, czyli Maryi. Jego ojcem, który wychowywał go na ziemi był święty Józef. Ciążą Maryi była działaniem Ducha Bożego, a Jezus został ochrzczony przez Jana Chrzciciela. Przez ponad miesiąc, w swym dorosłym życiu Chrystus głodził się, poszcząc na pustyni i nie jedząc, ani nie pijąc równo czterdzieści dni. Wszystkie te symbole chrześcijańskie przetrwały do dziś i są one pielęgnowane wraz z każdą jedną uroczystością oraz kolejnymi świętami o charakterze kościelnym.
Napisane przez: